Ksiądz Krzysztof Grzywocz

Aktualności


sobota, 26 maja 2018 17:42

Wznowienie poszukiwań ks. Krzysztofa przez Opolską Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą OGPR

Na FB Opolskej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OGPR zamieszczono komunikat ws. wznowienia poszukiwań ks. Krzysztofa Grzywocza: "Tak już oficjalnie odpowiadamy na zadawane pytania i domysły. Potwierdzamy, że ratownicy OGPR wyjeżdżają w lipcu w Alpy, tym razem po stronie Włoch będziemy szukać zaginionego księdza K.Grzywocza. Jesteśmy dumni, że jako rodacy i mieszkańcy Opolszczyzny jedziemy po jednego z nas.

Szukaliśmy na lodowcu po stronie Szwajcarskiej teraz czeka nas strona Włoska. Olbrzymie wyzwanie przed nami, długo się przygotowywaliśmy aby móc przeszukać tak niebezpieczny i niedostępny teren w Alpach. Po poszukiwaniach w Szwajcarii wiemy co potrzebujemy i czego musieliśmy się nauczyć. Teraz zbliża się czas kiedy my jako Polacy jedziemy po jednego z nas. Życzcie nam powodzenia, bo jedziemy po naszego rodaka".

Zob.OGPR

Bądźmy w kontakcie!


Zdjęcia, nagrania, wspomnienia
prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy.
Większe pliki można przekazywać za pomocą Wetransfer.com, Google Drive lub Dropbox.

Celem nawiązania kontaktu
prosimy o podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu (lub adresu e-mail).

Zastrzegamy sobie prawa skracania i adiustacji tekstów oraz zmiany ich tytułów.

+48 509 987 382
osoba odpowiedzialna
dr Ryszard Paluch

 

Wszelkie prawa do zawartych na stronie materiałów (utwory tekstowe, audio, foto, wideo i inne) są zastrzeżone i objęte prawem autorskim. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości serwisu internetowego www.kskrzysztofgrzywocz.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż, wykorzystanie do publicznego odtwarzania (całości lub fragmentów utworów) są - bez uprzedniej pisemnej zgody administratora - zabronione i mogą stanowić naruszenie ustawodawstwa o prawie autorskim.