Ksiądz Krzysztof Grzywocz

Aktualności


środa, 08 sierpnia 2018 13:36

Modlitwa w intencji ks. Krzysztofa Grzywocza

DSC 0018

Ks. bp Andrzej Czaja zaprasza do uczestnictwa we wspólnej modlitwie za ks. Krzysztofa Grzywocza.

  • 17 sierpnia (piątek), godz. 18.30 w Katedrze Opolskiej – EUCHARYSTIA. Po Mszy nastąpi odsłonięcie tablicy upamiętniającej ks. Krzysztofa Grzywocza w domu u przy ul. Książąt Opolskich.
  • 13 sierpnia (poniedziałek), po Mszy Świętej z pielgrzymami na Jasną Górę, o godzinie 17.00 w Sanktuarium św. Jacka w Kamieniu Śląskim nastąpi odsłonięcie tablicy upamiętniającej ks. Krzysztofa.
  • 21 sierpnia (wtorek), godz. 8.00 w Betten (Szwajcaria) – EUCHARYSTIA. Po Mszy nastąpi odsłonięcie tablicy upamiętniającej ks. Krzysztofa.

Bądźmy w kontakcie!


Zdjęcia, nagrania, wspomnienia
prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy.
Większe pliki można przekazywać za pomocą Wetransfer.com, Google Drive lub Dropbox.

Celem nawiązania kontaktu
prosimy o podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu (lub adresu e-mail).

Zastrzegamy sobie prawa skracania i adiustacji tekstów oraz zmiany ich tytułów.

+48 509 987 382
osoba odpowiedzialna
dr Ryszard Paluch

 

Wszelkie prawa do zawartych na stronie materiałów (utwory tekstowe, audio, foto, wideo i inne) są zastrzeżone i objęte prawem autorskim. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości serwisu internetowego www.kskrzysztofgrzywocz.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż, wykorzystanie do publicznego odtwarzania (całości lub fragmentów utworów) są - bez uprzedniej pisemnej zgody administratora - zabronione i mogą stanowić naruszenie ustawodawstwa o prawie autorskim.