Ksiądz Krzysztof Grzywocz

Aktualności


sobota, 18 sierpnia 2018 09:15

Modlitwa w Opolskiej Katedrze

2

Żywa pamięć i chęć podziękowania zgromadziła wiernych i przyjaciół ks. Krzysztofa na wspólnej modlitwie w Opolskiej Katedrze. W I rocznicę zaginięcia w Alpach Lepontyńskich sprawowano Eucharystię, której przewodniczył ks. bp Paweł Stobrawa, koncelebrowali o. Wojciech Ziółek SJ i ks. Waldemar Klinger.

Po Mszy poświęcono tablice, które zostaną zainstalowane na ścianie domu przy ul. Książąt Opolskich, gdzie ks. Krzysztof mieszkał w latach 2010-2017 oraz w Szwajcarii (Betten/Bortlehorn), gdzie posługiwał każdego sierpnia między 2008 a 2017 r.

Zob. relację na stronie "Gościa Niedzielnego"

Bądźmy w kontakcie!


Zdjęcia, nagrania, wspomnienia
prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy.
Większe pliki można przekazywać za pomocą Wetransfer.com, Google Drive lub Dropbox.

Celem nawiązania kontaktu
prosimy o podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu (lub adresu e-mail).

Zastrzegamy sobie prawa skracania i adiustacji tekstów oraz zmiany ich tytułów.

+48 509 987 382
osoba odpowiedzialna
dr Ryszard Paluch

 

Wszelkie prawa do zawartych na stronie materiałów (utwory tekstowe, audio, foto, wideo i inne) są zastrzeżone i objęte prawem autorskim. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości serwisu internetowego www.kskrzysztofgrzywocz.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż, wykorzystanie do publicznego odtwarzania (całości lub fragmentów utworów) są - bez uprzedniej pisemnej zgody administratora - zabronione i mogą stanowić naruszenie ustawodawstwa o prawie autorskim.