Ksiądz Krzysztof Grzywocz

Aktualności


piątek, 09 listopada 2018 14:10

"Kolory metafizyki" prace Marty Makarczuk

www.kskrzysztofgrzywocz.pl 08a

Do 2 grudnia br. można oglądać wystawę malarstwa Marty Makarczuk "Kolory metafizyki", dedykowanej ks. Krzysztofowi Grzywoczowi, któremu artystka poświęciła wiele swoich dzieł. W naszej galerii można zobaczyć fotografie z otwarcia wystawy oraz zbiór grafik Pani Makarczuk.

Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg w Katowicach, Galeria ArtNova2, Katowice, ul. Dworcowa 13. Wystawa jest czynna do 2 grudnia 2018 r. w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki, w godzinach 10.00-16.00. Dodatkowe godziny otwarcia: wtorek-środa 17.00-20.00, sobota-niedziela 10.00.12.00.

 

Marta MAKARCZUK – W latach 2001-2006 studia na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. W 2006 roku obroniła dyplom z wyróżnieniem w pracowni prof. Stanisława Rodzińskiego oraz aneks rysunkowy w pracowni prof. Jacka Gaja. W 2007 roku praca dyplomowa została nagrodzona medalem przez TPSP w Dworku Jana Matejki w Krakowie. W 2007 roku laureatka Stypendium Twórczego Miasta Krakowa. W latach 2008-2011 pełniła funkcję asystenta w Pracowni Malarstwa prof. Stanisława Rodzińskiego na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. W 2012 roku uzyskała stopień doktora, a w 2017 roku uzyskała habilitację w dziedzinie sztuki – plastyka, dyscyplinie artystycznej – sztuki piękne. Obecnie pracuje na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

 

Bądźmy w kontakcie!


Zdjęcia, nagrania, wspomnienia
prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy.
Większe pliki można przekazywać za pomocą Wetransfer.com, Google Drive lub Dropbox.

Celem nawiązania kontaktu
prosimy o podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu (lub adresu e-mail).

Zastrzegamy sobie prawa skracania i adiustacji tekstów oraz zmiany ich tytułów.

+48 509 987 382
osoba odpowiedzialna
dr Ryszard Paluch

 

Wszelkie prawa do zawartych na stronie materiałów (utwory tekstowe, audio, foto, wideo i inne) są zastrzeżone i objęte prawem autorskim. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości serwisu internetowego www.kskrzysztofgrzywocz.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż, wykorzystanie do publicznego odtwarzania (całości lub fragmentów utworów) są - bez uprzedniej pisemnej zgody administratora - zabronione i mogą stanowić naruszenie ustawodawstwa o prawie autorskim.