Ksiądz Krzysztof Grzywocz

Aktualności


piątek, 28 maja 2021 07:43

Rekolekcje z różą w dłoni, cz. 7

 

Dziś czwarta konferencja w ramach „Rekolekcji z różą w dłoni” (Głębinów, I 2016 r.). Treść nagrania stanowi formę przygotowania do sakramentu pokuty i traktuje o tajemnicy Bożego miłosierdzia w kontekście spowiedzi.

Doświadczenie prawdziwego miłosierdzia – które powinno być pierwsze – rodzi dobrze ukształtowane sumienie. Ks. Krzysztof mówi także o lęku przed miłosierdziem, życiu w paradygmacie zła i – cytując „Dzienniczek” s. Faustyny – o zaufaniu Bożemu miłosierdziu: „Wiedz, duszo, że wszystkie grzechy twoje nie zraniły Mi tak boleśnie serca, jak obecna Twoja nieufność; po tylu wysiłkach Mojej miłości i miłosierdzia nie dowierzasz Mojej dobroci” (Dz 1486).

Nagranie zarejestrowane w Sanktuarium św. Rity w Głębinowie [część VI: konferencja III z 22 I 2016 r.].

 

rekolekce z roza 7 bottom

 

© www.kskrzysztofgrzywocz.pl

© www.swietaritaglebinow.pl

Bądźmy w kontakcie!


Zdjęcia, nagrania, wspomnienia
prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy.
Większe pliki można przekazywać za pomocą Wetransfer.com, Google Drive lub Dropbox.

Celem nawiązania kontaktu
prosimy o podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu (lub adresu e-mail).

Zastrzegamy sobie prawa skracania i adiustacji tekstów oraz zmiany ich tytułów.

+48 509 987 382
osoba odpowiedzialna
dr Ryszard Paluch

 

Wszelkie prawa do zawartych na stronie materiałów (utwory tekstowe, audio, foto, wideo i inne) są zastrzeżone i objęte prawem autorskim. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości serwisu internetowego www.kskrzysztofgrzywocz.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż, wykorzystanie do publicznego odtwarzania (całości lub fragmentów utworów) są - bez uprzedniej pisemnej zgody administratora - zabronione i mogą stanowić naruszenie ustawodawstwa o prawie autorskim.