Ksiądz Krzysztof Grzywocz

publikacje video


Nie posiadamy wielu nagrań wideo. Niemniej, dzięki uprzejmości autorów, prezentujemy materiał, który udało się zarejestrować podczas wygłoszonych konferencji oraz nauk rekolekcyjnych.

Bezsilna samotność Niepublikowane dotąd rozważanie ks. Krzysztofa Grzywocza w oparciu o zdanie z hymnu Jutrzni Wielkiego Postu: "A niosąc w sobie bezsilną samotność, szukamy Twojej pomocy". Wygłoszone do alumnów Wyższego Seminarium Duchownego w Opolu.

Adwent z ks. Krzysztofem Grzywoczem Na jakiego Boga czekam w tym Adwencie?

Ojciec od Serca O ojcostwie, które rodzi się przy otwartym Sercu Pana Jezusa - dziś udostępniamy (niepublikowaną wcześniej) konferencję ks. Krzysztofa Grzywocza, wygłoszoną podczas rozesłania diakonów (1 II 2008 r., WMSD Opole).

Depresja a radość życia Konferencja "Depresja a radość życia", wygłoszona przez ks. Krzysztofa Grzywocza podczas pierwszego dnia rekolekcji wielkopostnych "Wpuść ŚWIATŁO" (Parafia św. Krzysztofa w Tychach, 1 marca 2017 r.).

Samotność a osamotnienie Jaka jest różnica między samotnością a osamotnieniem? Dlaczego samotność jest na służbie budowania relacji? Szukając odpowiedzi na te pytania zapraszamy do "uczestnictwa" w konferencji "Samotność a osamotnienie", która została zarejestrowana w ramach Laboratorium Miłości (13 III 2015 r.) na Politechnice Wrocławskiej.

Znaczenie i rola poezji Udostępniamy niepublikowane dotąd nagranie, w którym ks. Krzysztof dzieli się refleksją na temat poezji.

"Jak uprościć życie". Dęby biegną w porównaniu z tym... O wzrastaniu w relacji z drugim człowiekiem...

"Jak uprościć życie". Cały ogrom zła jest mniejszy niż to... Najprostszy gest miłości ma o wiele większy wpływ na naszą rzeczywistość niż cały ogrom zła...

Duchowość a depresja - cz. 1 Cz. 1. Wykład: "Duchowość a depresja" z cyklu ,,Duchowość dla Warszawy".

Duchowość a depresja - cz. 2 Cz. 2: Panel po wykładzie "Duchowość a depresja" z cyklu "Duchowość dla Warszawy".

Studium duchowości na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie Film promujący Studium duchowości na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie.

"Jak uprościć życie". Co odbiera nam szczęście? Refleksje u końca życia. Ks Krzysztof Grzywocz opowiada o swojej rozmowie z panią Janiną...

"Jak uprościć życie". Co najbardziej niszczy nasze życie? Co najbardziej szkodzi ludzkiej osobowości, ludzkim więziom, naszej miłości, co najbardziej niszczy nasze życie, osłabia ludzką psychikę? Ks. Krzysztof Grzywocz opowiada o swojej rozmowie ze znanym psychiatrą prof. Klausem Dörnerem...

Bądźmy w kontakcie!


Zdjęcia, nagrania, wspomnienia
prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy.
Większe pliki można przekazywać za pomocą Wetransfer.com, Google Drive lub Dropbox.

Celem nawiązania kontaktu
prosimy o podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu (lub adresu e-mail).

Zastrzegamy sobie prawa skracania i adiustacji tekstów oraz zmiany ich tytułów.

+48 509 987 382
osoba odpowiedzialna
dr Ryszard Paluch

 

Wszelkie prawa do zawartych na stronie materiałów (utwory tekstowe, audio, foto, wideo i inne) są zastrzeżone i objęte prawem autorskim. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości serwisu internetowego www.kskrzysztofgrzywocz.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż, wykorzystanie do publicznego odtwarzania (całości lub fragmentów utworów) są - bez uprzedniej pisemnej zgody administratora - zabronione i mogą stanowić naruszenie ustawodawstwa o prawie autorskim.