Ksiądz Krzysztof Grzywocz

Aktualności


wtorek, 04 stycznia 2022 08:15

Wystawa "spo-TKANIE"

Wraz z dyrektorem Ośrodka Formacyjno-Edukacyjnego Diecezji Gliwickiej w Rudach - ks. Janem Rośkiem - serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy prac p. Bożeny KRAWCZYK "spo-TKANIE". Seria prezentowanych płócien jest inspirowana osobą i twórczością ks. Krzysztofa GRZYWOCZA.

Wernisaż odbędzie się w Pocysterskim Zespole Klasztorno-Pałacowym w Rudach 11 stycznia 2022 r. (wtorek) o godz. 17.00. Wystawa potrwa do 13 lutego br.

Organizatorzy:
www.rudy-opactwo.pl [dyr. ks. Jan ROSIEK]
www.kskrzysztofgrzywocz.pl [dr Ryszard PALUCH - koordynator]

PS Pierwsza wystawa prac p. Krawczyk miała miejsce w październiku 2021 r. na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego.

Bądźmy w kontakcie!


Zdjęcia, nagrania, wspomnienia
prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy.
Większe pliki można przekazywać za pomocą Wetransfer.com, Google Drive lub Dropbox.

Celem nawiązania kontaktu
prosimy o podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu (lub adresu e-mail).

Zastrzegamy sobie prawa skracania i adiustacji tekstów oraz zmiany ich tytułów.

+48 509 987 382
osoba odpowiedzialna
dr Ryszard Paluch

 

Wszelkie prawa do zawartych na stronie materiałów (utwory tekstowe, audio, foto, wideo i inne) są zastrzeżone i objęte prawem autorskim. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości serwisu internetowego www.kskrzysztofgrzywocz.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż, wykorzystanie do publicznego odtwarzania (całości lub fragmentów utworów) są - bez uprzedniej pisemnej zgody administratora - zabronione i mogą stanowić naruszenie ustawodawstwa o prawie autorskim.