Ksiądz Krzysztof Grzywocz

Aktualności


poniedziałek, 03 lipca 2023 07:41

#latozgrzywoczem

Dziś propozycja na całe lato. Troszkę wakacyjnie, nieco z dystansem, bez pośpiechu. Wiemy, że na czas kanikuł i urlopów „podróżuje” z Wami ks. Krzysztof Grzywocz – czytacie i słuchacie, smakując powoli lub połykając w całości, „bo nie można było się oderwać”, w komórce lub na tablecie, jedni na stronie ale i ci, co zawsze wierni wersji „na papierze”.

Zróbcie zdjęcie, napiszcie kilka zdań w temacie: „Dlaczego właśnie ta książka lub audio?” i koniecznie oznaczcie #latozgrzywoczem. Niektóre posty będziemy przelinkowywać w naszych mediach, a na finał (czyli z końcem wakacji) fotki zbierzemy do galerii na stronie głównej www.kskrzysztofgrzywocz.pl. Cztery najbardziej oryginalne i nietuzinkowe posty nagrodzimy publikacjami książkowymi lub audio z wydawnictw, które oznaczamy poniżej (3 IX 2023 r. ogłosimy laureatów;-)

Zapraszamy zatem do… czytania, słuchania, fotografowania i hasztagowania.

#latozgrzywoczem
Wydawnictwo Salwator
Wydawnictwo i Drukarnia św. Krzyża w Opolu
2RYBY.PL
Wydawnictwo WAM

Bądźmy w kontakcie!


Zdjęcia, nagrania, wspomnienia
prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy.
Większe pliki można przekazywać za pomocą Wetransfer.com, Google Drive lub Dropbox.

Celem nawiązania kontaktu
prosimy o podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu (lub adresu e-mail).

Zastrzegamy sobie prawa skracania i adiustacji tekstów oraz zmiany ich tytułów.

+48 509 987 382
osoba odpowiedzialna
dr Ryszard Paluch

 

Wszelkie prawa do zawartych na stronie materiałów (utwory tekstowe, audio, foto, wideo i inne) są zastrzeżone i objęte prawem autorskim. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości serwisu internetowego www.kskrzysztofgrzywocz.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż, wykorzystanie do publicznego odtwarzania (całości lub fragmentów utworów) są - bez uprzedniej pisemnej zgody administratora - zabronione i mogą stanowić naruszenie ustawodawstwa o prawie autorskim.