Ksiądz Krzysztof Grzywocz

publikacje audio

Ból ludzkich zranień i potrzeba przebaczenia 

  • Autor: ks. Krzysztof Grzywocz
  • Wydawnictwo: Studio Katolik
  • Seria: Szkoła Kierownictwa Duchowego
  • Czas trwania: 4 godz. 35 min.
  • Format: kasety magnetofonowe, CD audio, MP3

Już jedna piąta naszej cywilizacji zmaga się z depresją. Choroba ta dotyka zarówno osoby cierpiące na nią, jak i ich bliskich, którzy nierzadko są bezradni wobec sytuacji, w jakiej się znaleźli.

 

Niniejsza sesja wychodzi naprzeciw potrzebom jednych i drugich, stanowiąc nieocenioną pomoc w codziennej walce. Proponuje rzadko spotykane, dużo głębsze spojrzenie na depresję, łączące elementy psychologii i duchowości, naukowej teorii z praktycznym doświadczeniem.

 

Ks. Grzywocz przygląda się źródłom depresji, ale także zastanawia się nad jej celem. Podpowiada, jak samemu radzić się sobie z jej atakami, ale także co robić, gdy bliska nam osoba wpada w depresyjny stan. I to, co najcenniejsze, choć niemal paradoksalne - pozwala zobaczyć sens depresji i docenić jej wartość.

Nagrania dokonano podczas sesji w Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów w Krakowie w dniach 17-19 listopada 2000 r.

Bądźmy w kontakcie!


Zdjęcia, nagrania, wspomnienia
prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy.
Większe pliki można przekazywać za pomocą Wetransfer.com, Google Drive lub Dropbox.

Celem nawiązania kontaktu
prosimy o podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu (lub adresu e-mail).

Zastrzegamy sobie prawa skracania i adiustacji tekstów oraz zmiany ich tytułów.

+48 509 987 382
osoba odpowiedzialna
dr Ryszard Paluch

 

Wszelkie prawa do zawartych na stronie materiałów (utwory tekstowe, audio, foto, wideo i inne) są zastrzeżone i objęte prawem autorskim. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości serwisu internetowego www.kskrzysztofgrzywocz.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż, wykorzystanie do publicznego odtwarzania (całości lub fragmentów utworów) są - bez uprzedniej pisemnej zgody administratora - zabronione i mogą stanowić naruszenie ustawodawstwa o prawie autorskim.