Ksiądz Krzysztof Grzywocz

publikacje audio

Dar wzajemnej miłości

  • Autor: ks. Krzysztof Grzywocz
  • Wydawnictwo: Serce i Nerki [2018]
  • Czas trwania: 49 min. + 42 min. + 46 min.
  • Format: MP3

Trzy wieczory, trzy fragmenty z Ewangelii św. Jana, które traktują o wzajemnej miłości. W pierwszym dniu ks. Krzysztof przywołuje opis gościnności u rodzeństwa z Betanii, aby na jego przykładzie omówić trzy filary-ogniwa więzi. O relacji między miłością wzajemną a czasem oraz o przestrzeni służby, która dowartościowuje, traktuje dzień drugi wraz z obrazem obmycia nóg i dialogiem Piotrem z Mistrzem podczas Ostatniej Wieczerzy. Trzeci dzień to dialog Zmartwychwstałego z Marią Magdaleną jako zaproszenie do pochylania się na tematem uczuć, zwrócenie uwagi na umiejętność wyrażania/odsłaniania swoich pragnień oraz bycia w przestrzeni intymności.

Rekolekcje wielkopostne "Dar wzajemnej miłości", zostały wygłoszone w dniach 9-11 III 2009 r. w kościele seminaryjno-akademickim przy Wydziale Teologicznym w Opolu.

Ks. Mateuszowi Dąbrowskiemu "Serce i nerki" dziękujemy za udostępnienie nagrania.

Bądźmy w kontakcie!


Zdjęcia, nagrania, wspomnienia
prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy.
Większe pliki można przekazywać za pomocą Wetransfer.com, Google Drive lub Dropbox.

Celem nawiązania kontaktu
prosimy o podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu (lub adresu e-mail).

Zastrzegamy sobie prawa skracania i adiustacji tekstów oraz zmiany ich tytułów.

+48 509 987 382
osoba odpowiedzialna
dr Ryszard Paluch

 

Wszelkie prawa do zawartych na stronie materiałów (utwory tekstowe, audio, foto, wideo i inne) są zastrzeżone i objęte prawem autorskim. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości serwisu internetowego www.kskrzysztofgrzywocz.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż, wykorzystanie do publicznego odtwarzania (całości lub fragmentów utworów) są - bez uprzedniej pisemnej zgody administratora - zabronione i mogą stanowić naruszenie ustawodawstwa o prawie autorskim.