Ksiądz Krzysztof Grzywocz

publikacje audio

Dotyk zaufania

  • Autor: ks. Krzysztof Grzywocz
  • Wydawnictwo: Emmanuel, Katowice 2018 r.
  • Czas trwania: 2 godz. 47 min.
  • Format: MP3
"Dotyk Zaufania" to zapis rekolekcji, które ks. Krzysztof Grzywocz wygłosił dla młodzieży akademickiej (Katowice, 2012 r.). Rekolekcje, to powrót do tego, co jest w życiu istotne - takimi słowami rozpoczyna ks. Krzysztof swoje trzydniowe spotkania z młodymi ludźmi. Zapowiada jednocześnie, że sercem tychże dni będzie modlitwa osobista - poprzestanie na wysłuchaniu ich, to za mało.
 
Same treści skupione są wokół trzech kwestii: zaufania do Boga, zaufania do ludzi i zaufania do siebie samego. Ks. Krzysztof podkreśla, że droga do wypowiedzenia słów: "Jezu, ufam Tobie" może być długim procesem. Jest on możliwy tylko wtedy, kiedy odkryje się, że to Bóg pierwszy zaufał człowiekowi. Ten DOTYK ZAUFANIA uzdalnia do ufności w każdym z omawianych wymiarów.
 
Już po pierwszym wysłuchaniu niniejszych konferencji uderza zdanie-klucz: "Bądź dobrej myśli". Jakkolwiek zaczerpnięte z Ewangelii (por. Mk 10,49), brzmi ono niczym przesłanie, które ks. Grzywocz pozostawił nam-słuchaczom.
 

Bądźmy w kontakcie!


Zdjęcia, nagrania, wspomnienia
prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy.
Większe pliki można przekazywać za pomocą Wetransfer.com, Google Drive lub Dropbox.

Celem nawiązania kontaktu
prosimy o podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu (lub adresu e-mail).

Zastrzegamy sobie prawa skracania i adiustacji tekstów oraz zmiany ich tytułów.

+48 509 987 382
osoba odpowiedzialna
dr Ryszard Paluch

 

Wszelkie prawa do zawartych na stronie materiałów (utwory tekstowe, audio, foto, wideo i inne) są zastrzeżone i objęte prawem autorskim. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości serwisu internetowego www.kskrzysztofgrzywocz.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż, wykorzystanie do publicznego odtwarzania (całości lub fragmentów utworów) są - bez uprzedniej pisemnej zgody administratora - zabronione i mogą stanowić naruszenie ustawodawstwa o prawie autorskim.