Ksiądz Krzysztof Grzywocz

publikacje audio

"Czy naprawdę jestem mały? Jak budować poczucie własnej wartości", cz. 1.

  • Autor: ks. K. Grzywocz
  • Wydawnictwo: DA Resurrexit
  • Czas trwania: 47 min.
  • Format: MP3

Czy rzeczywiście jestem tak mały i bezwartościowy jak mi się wydaje? A może życiowa postawa pełna brawury jest tak naprawdę swego rodzaju maską, którą nakładam, żeby ukryć prawdę o sobie przed innymi? Ile jestem wart? Czy da się tę wartość jakoś "wycenić"? Skąd się ona bierze i czy można na nią w jakiś sposób wpływać? Na te i inne pytania będzie można szukać odpowiedzi słuchając konferencji ks. Krzysztofa Grzywocza wygłoszonej w ramach "Kuźni Życia" w DA Resurrexit [http://dar-opole.pl/] 24 kwietnia 2017 r.

 
KUŹNIA ŻYCIA to projekt, którego organizatorem jest DA Resurrexit w Opolu. W zamyśle autorów jest to cykl spotkań, podczas których - wraz z zaproszonymi gośćmi - szuka się narzędzi pomocnych w kształtowaniu dojrzałego człowieka, zdolnego do dobrego, owocnego, zaangażowanego i odpowiedzialnego życia. 

 

Bądźmy w kontakcie!


Zdjęcia, nagrania, wspomnienia
prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy.
Większe pliki można przekazywać za pomocą Wetransfer.com, Google Drive lub Dropbox.

Celem nawiązania kontaktu
prosimy o podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu (lub adresu e-mail).

Zastrzegamy sobie prawa skracania i adiustacji tekstów oraz zmiany ich tytułów.

+48 509 987 382
osoba odpowiedzialna
dr Ryszard Paluch

 

Wszelkie prawa do zawartych na stronie materiałów (utwory tekstowe, audio, foto, wideo i inne) są zastrzeżone i objęte prawem autorskim. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości serwisu internetowego www.kskrzysztofgrzywocz.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż, wykorzystanie do publicznego odtwarzania (całości lub fragmentów utworów) są - bez uprzedniej pisemnej zgody administratora - zabronione i mogą stanowić naruszenie ustawodawstwa o prawie autorskim.