Ksiądz Krzysztof Grzywocz

publikacje audio

Potrzeby chlebowe

  • Autor: ks. Krzysztof Grzywocz
  • Wydawnictwo: kskrzysztofgrzywocz.pl
  • Czas trwania: 38 min.
  • Format: MP3

 

"Potrzeby chlebowe" - tak ks. Krzysztof Grzywocz zatytułował jedną z konferencji, jakie regularnie głosił w ramach tzw. katechez środowych. Wprowadzenie do otwartej dyskusji, którą kończyły się spotkania, ks. Krzysztof poświęcił zagadnieniu mądrych gestów wspierających rozwój, bez których więź umiera...
W czasie roku akademickiego nietypowe katechezy i zażarte dyskusje odbywały się średnio raz w miesiącu w salce św. Edyty Stein. Cykl spotkań rozpoczął się jesienią 2015 r. W pierwszym roku tematyka była skupiona wokół bulli papieża Franciszka ustanawiającej nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia [Misericordiae Vultus], równie mocno wybrzmiała wówczas postać św. s. Faustyny Kowalskiej oraz jej Dzienniczka. W kolejnym roku w centrum rozważań była adhortacja Franciszka Amoris laetitia. Niebawem będziemy prezentować kolejne katechezy.

Bądźmy w kontakcie!


Zdjęcia, nagrania, wspomnienia
prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy.
Większe pliki można przekazywać za pomocą Wetransfer.com, Google Drive lub Dropbox.

Celem nawiązania kontaktu
prosimy o podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu (lub adresu e-mail).

Zastrzegamy sobie prawa skracania i adiustacji tekstów oraz zmiany ich tytułów.

+48 509 987 382
osoba odpowiedzialna
dr Ryszard Paluch

 

Wszelkie prawa do zawartych na stronie materiałów (utwory tekstowe, audio, foto, wideo i inne) są zastrzeżone i objęte prawem autorskim. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości serwisu internetowego www.kskrzysztofgrzywocz.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż, wykorzystanie do publicznego odtwarzania (całości lub fragmentów utworów) są - bez uprzedniej pisemnej zgody administratora - zabronione i mogą stanowić naruszenie ustawodawstwa o prawie autorskim.