Ksiądz Krzysztof Grzywocz

publikacje audio

Powołani do mistyki

  • Autor: ks. Krzysztof Grzywocz
  • Wydawnictwo: www.kskrzysztofgrzywocz.pl
  • Czas trwania: 31 min. (cz. 1), 37 min. (cz. 2)
  • Format: MP3

KONFERENCJA 1:
Czy nasze małżeństwo, rodzina, codzienność mogą być drogą, na której dochodzi do mistycznego zjednoczenia z Bogiem? Posłuchajmy konferencji ks. Krzysztofa Grzywocza, który odpowiedzi na to pytanie szuka w lekturze adhortacji "Amoris laetitia" papieża Franciszka (por. AL 316.317).

KONFERENCJA 2:
Konferencja o przeżywaniu kryzysu i trzech elementach budujących ludzkie więzi (pomoc/wsparcie, konfrontacja, inspiracja) w świetle w adhortacji "Amoris laetitia" [nagranie we fragmentach].Przepraszamy za jakość i formę nagrań - pierwotnie adresowanego do uczestników spotkania Grupy Zakopiańskiej - które odbyło się w domu rekolekcyjnym księży sercanów w Kluczborku (29-30 X 2016 r.)

Bądźmy w kontakcie!


Zdjęcia, nagrania, wspomnienia
prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy.
Większe pliki można przekazywać za pomocą Wetransfer.com, Google Drive lub Dropbox.

Celem nawiązania kontaktu
prosimy o podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu (lub adresu e-mail).

Zastrzegamy sobie prawa skracania i adiustacji tekstów oraz zmiany ich tytułów.

+48 509 987 382
osoba odpowiedzialna
dr Ryszard Paluch

 

Wszelkie prawa do zawartych na stronie materiałów (utwory tekstowe, audio, foto, wideo i inne) są zastrzeżone i objęte prawem autorskim. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości serwisu internetowego www.kskrzysztofgrzywocz.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż, wykorzystanie do publicznego odtwarzania (całości lub fragmentów utworów) są - bez uprzedniej pisemnej zgody administratora - zabronione i mogą stanowić naruszenie ustawodawstwa o prawie autorskim.