Ksiądz Krzysztof Grzywocz

publikacje tekstowe

Otwarci na miłość

nie wybrano W to jest value w:
  • Wydawnictwo: 2ryby.pl
  • Miejsce wydawnictwa: Wrocław
  • Rok: 2021

Z opisu na stronie WYDAWNICTWA:

Od najmłodszych lat towarzyszą nam marzenia o prawdziwej, głębokiej miłości, takiej, która przetrwa każdą burzę. Wciąż szukamy kogoś, kto będzie nas znał, rozumiał i akceptował. A jednak zamykanie się w skorupie własnych słabości, uprzedzeń i drobnych codziennych nieszczęść przychodzi nam dość łatwo. Znacznie trudniej pozostawić serce otwarte, paradoksalnie zwłaszcza dla tych, którzy są najbliżej.

Wielu ludzi żyje z poczuciem, że na wczesnych etapach swego życia nie byli wystarczająco kochani. W niektórych pozostają rejony niewykarmione, które zamykają ich w błędnym kole niespełnionych miłości. Czy jest jakiś sposób, aby zaspokoić deficyty?

Czy książka „Otwarci na miłość” daje odpowiedź na to ważne pytanie? Raczej delikatne wskazówki, nieśmiałe podpowiedzi. Przede wszystkim mówi o tym, jak zatroszczyć się o siebie nawzajem, jak okazywać sobie miłość, jak wyjść poza krąg obwiniania siebie i skupienia na własnych niedostatkach, jak wyruszyć na spotkanie. Pokazuje wartość budowania wzajemnego zaufania.

 

Książka powstała na podstawie nagrań zrealizowanych w Centralnym Ośrodku Duszpasterstwa Akademickiego „Maciejówka” we Wrocławiu:

Część I: ks. Krzysztof Grzywocz – zarejestrowano w dniach  4-7 grudnia 2011 r.

Część II: Monika i dk. Marcin Gajdowie – zarejestrowano w dniach 12-13 stycznia 2018 r.

W porównaniu do audiobooka, o tym samym tytule treść książki została zaktualizowana i poszerzona o niepublikowane wcześniej fragmenty.

 

PATRONI:

Aleteia

Gość Niedzielny

Niedziela

Przewodnik katolicki

www.kskrzysztofgrzywocz.pl

Zobacz ON-LINE:

Link do WYDAWNICTWA: https://sklep.2ryby.pl/ks-krzysztof-grzywocz/otwarci-na-milosc-ksiazka/

Zob. SPIS TREŚCI oraz FRAGMENT PUBLIKACJI: [w załączniku]

Więcej fotografii w galerii

Bądźmy w kontakcie!


Zdjęcia, nagrania, wspomnienia
prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy.
Większe pliki można przekazywać za pomocą Wetransfer.com, Google Drive lub Dropbox.

Celem nawiązania kontaktu
prosimy o podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu (lub adresu e-mail).

Zastrzegamy sobie prawa skracania i adiustacji tekstów oraz zmiany ich tytułów.

+48 509 987 382
osoba odpowiedzialna
dr Ryszard Paluch

 

Wszelkie prawa do zawartych na stronie materiałów (utwory tekstowe, audio, foto, wideo i inne) są zastrzeżone i objęte prawem autorskim. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości serwisu internetowego www.kskrzysztofgrzywocz.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż, wykorzystanie do publicznego odtwarzania (całości lub fragmentów utworów) są - bez uprzedniej pisemnej zgody administratora - zabronione i mogą stanowić naruszenie ustawodawstwa o prawie autorskim.