Ksiądz Krzysztof Grzywocz

publikacje tekstowe

Krzysztof Grzywocz. Inspirowany – Inspirujący

nie wybrano W to jest value w:
  • Redakcja: Ryszard Paluch
  • Wydawnictwo: SALWATOR
  • Miejsce wydawnictwa: Kraków
  • Rok: 2023
10 rozmów, 10 spotkań, 10 gości, którzy podzieli się doświadczeniem spotkania ks. Krzysztofa Grzywocza.

Zapraszamy do sięgnięcia po nową publikację Wydawnictwa SALWATOR. Tym razem 10 rozmów, 10 spotkań, 10 gości, którzy podzieli się doświadczeniem spotkania ks. Krzysztofa Grzywocza: Witold CHMIELEWSKI, Rafał Janus, ks. prof. Dariusz Klejnowski-Różycki, prof. Marta Makarczuk, ks. Mirosław Maliński „Malina”, ks. Emanuel Pietryga, ks. Adam Rogalski, Ewa Skrabacz, ks. dr Krzysztof Wons SDS, ks. Łukasz Żaba. Słowo wstępne napisał o. Wojciech PRUS OP. Rozmowy prowadził Ryszard PALUCH.
 
„Czytamy, żeby wiedzieć, że nie jesteśmy sami” – wobec zasłyszanej u Clive’a Staplesa Lewisa myśli ks. GRZYWOCZ pewnie delikatnie by się uśmiechnął i odróżnił kategorię osamotnienia od samotności. Zbiór dziesięciu rozmów – spotkań, do uczestnictwa w których, Drogi Czytelniku, bardzo Cię zapraszamy – to forma świadectwa, że pomimo odejścia ks. Krzysztof nadal jest z nami, a my nie pozostajemy sami: czytamy jego teksty i słuchamy niezapomnianych konferencji. Udziela się nam jego melancholia, ale i śmiejemy się do łez, dzieląc nietuzinkowe poczucie humoru.

Zgłębiamy jego życiorys, pytając: „Skąd on to miał?”, dokonujemy kwerendy poetów, malarzy, myślicieli określających jego INSPIRACJE, poznajemy teologię, którą nam zostawił – dzięki której on sam nieustannie nas INSPIRUJE, a czego dowodem jest stale rosnące zainteresowanie jego spuścizną.

Materiały do pobrania:

Wydawcą publikacji jest Wydawnictwo SALWATOR. Link do produktu:
https://www.salwator.com/krzysztof-grzywocz--inspirowany--inspirujacy,1771,820,produkt.html

Bądźmy w kontakcie!


Zdjęcia, nagrania, wspomnienia
prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy.
Większe pliki można przekazywać za pomocą Wetransfer.com, Google Drive lub Dropbox.

Celem nawiązania kontaktu
prosimy o podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu (lub adresu e-mail).

Zastrzegamy sobie prawa skracania i adiustacji tekstów oraz zmiany ich tytułów.

+48 509 987 382
osoba odpowiedzialna
dr Ryszard Paluch

 

Wszelkie prawa do zawartych na stronie materiałów (utwory tekstowe, audio, foto, wideo i inne) są zastrzeżone i objęte prawem autorskim. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości serwisu internetowego www.kskrzysztofgrzywocz.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż, wykorzystanie do publicznego odtwarzania (całości lub fragmentów utworów) są - bez uprzedniej pisemnej zgody administratora - zabronione i mogą stanowić naruszenie ustawodawstwa o prawie autorskim.