Ksiądz Krzysztof Grzywocz

Wydarzenia


wtorek, 23 lipca 2019 08:19

Spotkanie Grupy Zakopiańskiej

Spotkanie Grupy Zakopiańskiej

W dniach 13-20 VII grupa przyjaciół i rodzin ks. Krzysztofa Grzywocza przebywała w Zakopanem.

Pierwsze takie spotkanie miało miejsce w 1999 r. i... trwa nieprzerwanie od tamtej pory. W tym roku Grupa Zakopiańska spotkała się na poświęceniu tablicy pamięci ks. Krzysztofa na Wiktorówkach, była w Dolinie Pięciu Stawów, nad Morskim Okiem, w Szensztacie na Krzeptowskiego, w Murowańcu i na Kasprowym Wierchu. Wszystkie te miejsca i wydarzenia są związane z ks. Krzysztofem. W tym roku - od strony duchowej - towarzyszył ks. Łukasz Knieć.

Grupa Zakopiańska pragnie serdecznie podziękować wszystkim ludziom dobrej woli za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia. Szczególnie: ks. bp Andrzejowi Czai, Piotrowi Dobrowolskiemu, Państwu Wioletcie i Andrzejowi Skupień, Tadeuszowi Figurze, Tomaszowi Zielińskiemu, Andrzejowi Kernerowi, ks. Łukaszowi Knieciowi i ks. Adamowi Rogalskiemu.

Bądźmy w kontakcie!


Zdjęcia, nagrania, wspomnienia
prosimy przesyłać na poniższy adres mailowy.
Większe pliki można przekazywać za pomocą Wetransfer.com, Google Drive lub Dropbox.

Celem nawiązania kontaktu
prosimy o podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu (lub adresu e-mail).

Zastrzegamy sobie prawa skracania i adiustacji tekstów oraz zmiany ich tytułów.

+48 509 987 382
osoba odpowiedzialna
dr Ryszard Paluch

 

Wszelkie prawa do zawartych na stronie materiałów (utwory tekstowe, audio, foto, wideo i inne) są zastrzeżone i objęte prawem autorskim. Użytkownicy mogą pobierać i drukować fragmenty zawartości serwisu internetowego www.kskrzysztofgrzywocz.pl wyłącznie do użytku osobistego. Publikacja, rozpowszechnianie zawartości niniejszego portalu lub jej sprzedaż, wykorzystanie do publicznego odtwarzania (całości lub fragmentów utworów) są - bez uprzedniej pisemnej zgody administratora - zabronione i mogą stanowić naruszenie ustawodawstwa o prawie autorskim.